Parafia Kombornia - Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia i św. Marcina w Komborni

Oficjalna strona parafii Kombornia

OVERVIEW

This website parafiakombornia.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have researched seventeen pages within the domain parafiakombornia.pl and found zero websites referencing parafiakombornia.pl. We have discovered one mass networking sites enjoyed by parafiakombornia.pl.

PARAFIAKOMBORNIA.PL RANKINGS

This website parafiakombornia.pl has seen fluctuating amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for parafiakombornia.pl

Traffic ranking (by month) for parafiakombornia.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiakombornia.pl

WHAT DOES PARAFIAKOMBORNIA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiakombornia.pl Mobile Screenshot of parafiakombornia.pl Tablet Screenshot of parafiakombornia.pl

PARAFIAKOMBORNIA.PL HOST

I discovered that the main root page on parafiakombornia.pl took seven hundred and sixty-six milliseconds to stream. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
194.88.154.138

TITLE

Oficjalna strona parafii Kombornia

CONTENT

This website parafiakombornia.pl had the following in the site, "Matki Bożej Pocieszenia i św." Our analyzers analyzed that the website stated " Konsekracja Kościoła w Woli Komborskiej." The Website also stated " Wielka Sobota - Święcenie pokarmów. Witamy w serwisie internetowym naszej parafii. Niedziela, 8 kwietnia, godz. TRANSMISJA NA ŻYWO RADIO FARA. Józefa Pelczara - Balawajder Zdzisław." The website's header had Kombornia as the most important search term. It was followed by parafia, parafia kombornia, and wola komborska which isn't as highly ranked as Kombornia.

OTHER DOMAINS

Strona główna

3 Konarzewski Orszak Trzech Króli - 6 stycznia 2018 AD. Pasterka - 25 grudnia 2017. Prezentujemy fotorelację z tegorocznej Pasterki w Konarzewie. Msza o północy miała niezwykłą oprawę - oświetlenia zamontowanego specjalnie na ten jeden raz przez panów Jerzego i Igora Wrzeszczyńskich z Konarzewa. Msze święte i nabożeństwa w Okresie Narodzenia Pańskiego 2017. Jubileusz 1050 lecia Archidiecezji Poznańskiej. Niedziela Miłosierdzia Bożego 8 kwietnia 2018.

Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Porębie Wielkiej - Koninkach

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Witamy w internetowym informatorze Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Porębie Wielkiej.